Våra medarbetare

Butik Utesälj Inköp Administration

Butik

Per Flodkvist

Butiksansvarig

016-200 65 92

per.flodkvist@industripartner.se

Christian Andersson

Kund- och ordermottagare

016-16 51 55

christian.andersson@industripartner.se

Jan Eriksson

Kund- och ordermottagare

016-51 52 50

jan.eriksson@industripartner.se

Annica Krantz

Kund- och ordermottagare

016-16 51 58

annica.krantz@industripartner.se

Robert Långvik

Orderadministratör

016-200 65 80

robert.langvik@industripartner.se

Anna Edström

Gods- och kundmottagare

016-51 52 50

anna.edstrom@industripartner.se

Annie Olsén

Gods- och kundmottagare

016-51 52 50

annie.olsen@industripartner.se

Joakim Hertze

Butiks- och lagerarbetare

016-16 51 53

joakim.hertze@industripartner.se

Utesälj

Inköp

Christer Ilar

Inköp- och lageransvarig

016-16 51 54

christer.ilar@industripartner.se

Administration

Sussi Freij

Växel- och administration

016-51 52 50

sussi.freij@industripartner.se

Tim Jurkko

Miljö- och kvalitetssamordnare

016-51 52 50

tim.jurkko@industripartner.se